Videá

Venujeme sa tvorbe profesionálnych prezentačných video materiálov | Sme vstupenkou do sveta nekompromisnej a kvalitnej prezentácie Vášho podnikania.

V dnešnom digitálnom svete je vizuálna komunikácia kľúčová. Kvalitné video má schopnosť zaujať, informovať a inšpirovať vašich zákazníkov efektívnejšie ako akákoľvek iná forma obsahu. Profesionálne vyrobené video nie je len o krásnych obrázkoch, ale aj o jasnom a presvedčivom posolstve, ktoré môže výrazne zvýšiť vašu dôveryhodnosť a odlišnosť na trhu.

Pomocou videa môžete predstaviť svoje produkty alebo služby autentickým spôsobom, ukázať zákulisie vašej firmy, zdieľať úspechy a príbehy vašich zákazníkov. Kvalitné video dokáže zvýšiť angažovanosť návštevníkov vašej webovej stránky, predĺžiť ich čas strávený na stránke a výrazne zlepšiť konverzné pomery.

Investícia do profesionálneho videa je investíciou do vašej značky, ktorá sa vám môže mnohonásobne vrátiť vo forme zvýšeného záujmu a lojality zákazníkov. Pripravte svoju firmu na budúcnosť s vizuálnou komunikáciou, ktorá osloví a presvedčí.

Nerobte kompromisy

Videá sú obzvlášť účinné pri prezentácii eshopových produktov, kde umožňujú zákazníkom vidieť Vaše produkty v reálnom svete a získať tak lepší obraz o ich vlastnostiach a výhodách. To môže výrazne ovplyvniť ich rozhodovanie, zvýšiť pravdepodobnosť nákupu a znížiť počet vrátených produktov.

Pre dizajnové interiéry poskytuje video možnosť zachytiť atmosféru a detaily priestoru, ktoré fotografie nedokážu plne vystihnúť. Pohyb a perspektíva vo videu umožňujú divákom zažiť priestor realistickejšie.

Pri prezentácii výrobných postupov firmy video umožňuje transparentne a detailne ukázať kvalitu a precíznosť Vašej práce, čím sa posilňuje dôvera zákazníkov vo vaše produkty. A v neposlednom rade, video je neoceniteľným nástrojom pri prezentácii akejkoľvek firmy vo všeobecnosti, pretože umožňuje efektívne komunikovať vašu značku, hodnoty a príbehy, ktoré stoja za vaším úspechom.

Zabezpečíme pre Vás
  • reprezentačné video vyhotovované špecifickými postupmi na najvyššej možnej úrovni
  • seriózny a presný prístup
  • expresné dodanie výstupu

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a z toho dôvodu pre zostavenie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Ak požadujete najvyššiu možnú kvalitu prezentácie vlastného podnikania, ste na správnom mieste.

Chaty ForRest | Promo

Promo video k novopostavenému rezortu Chaty ForRest, súčasťou ktorého je aj komplexný balík fotografií a potrebný marketing vo forme webstránky, Google reklám a ostatných potrebných náležitostí.

U klienta sme strávili celú sobotu točením a fotením a v stredu mal na stole hotový výsledok v maximálnej možnej kvalite. Súčasťou balíka sú tiež predpripravené posty a stories pre sociálne siete.

weWRAPyou | Promo

Promo video pre internetový obchod www.wewrapyou.com

Gardeon | Giraltovce

Promo video garážového prístrešku pre spoločnosť Gardeon.

Fiat Bravo HGT | Evoco Studio

Promo video pre novovzniknutú firmu Evoco Studio.

Pri točení záberov za jazdy sme použili na mieru vyrobený držiak kamery do tažného oka od Evoco Studio.

Gardeon | Gánovce

Promo video montovanej garáže pre spoločnosť Gardeon.

Súkromný prepravca DominiQ | BTS

Behind the scenes video o tom, ako prebieha fotenie pre súkromného autobusového prepravcu.

Výstupom takéhoto fotenia je balík prezentačných a lifestylových fotografií.

Hilson Apartmány, Jasná photoshooting | BTS

Behind the scenes video o tom, ako prebieha fotenie apartmánového komplexu Hilson v krásnom prostredí Jasná Nízke Tatry.

Súčasťou výstupu je promo video a komplexný balík promo fotografií.

Subaru BRZ | Forest Run

Voľňočasové promo video s predošlým modelom Subaru BRZ.

Súčasťou výstupu je aj balík lifestylových fotografií.

Toto je EL | MO Creative

Subaru BRZ | Hyper Fun

Voľňočasové promo video s predošlým modelom Subaru BRZ.

Súčasťou výstupu je aj balík lifestylových fotografií.

Hyundai Tucson photoshooting | BTS

Behind the scenes video o tom, ako vzniká technická fotografia, v tomto prípade s predošlým modelom Hyundai Tucson.

Kawasaki Z1000 photoshooting | BTS

Behind the scenes video o tom, ako ako prebieha fotenie motorky v netradičnom prostredí bratislavského železničného tunela.

Evoco Studio | Promo

Promo video pre novovzniknutú firmu Evoco Studio.

weWRAPyou #2

Promo video pre internetový obchod www.wewrapyou.com