O mne

O mne

KTO

Volám sa Milan Dzadík, pochádzam z východného Slovenska a svojou fotografickou prácou pomáham odprezentovať sa mojim klientom na najvyššej možnej úrovni. Fotografii venujem 100 percent svojho času a úsilia a som veľmi rád, že ma živí niečo, čo ma extrémne baví.

EL | MO Creative je fotografické štúdio fungujúce od roku 2011, so zameraním na kvalitný a plnohodnotný výstup v podobe digitálnej fotografie. Vo svojom tíme mám taktiež profesionálnych grafikov – retušérov a videomakerov, s pomocou ktorých Vám vytvoríme produkt šitý presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb.

ČO

Celý môj živoť sa točí okolo áut a automobilovej fotografie – to bol impulz začať sa fotografiou živiť a ten prišiel v roku 2011. Postupom času som sa začal zaujímať o interiérový dizajn a naplno sa venovať tomuto odvetviu fotografie. Pretože ako sa hovorí – ukáž mi tvoje auto a ja ti poviem, aký si človek. To isté platí aj o interierovom dizajne ..

Pôsobím v niekoľkých oblastiach, ktoré tak patria medzi moje hlavné sféry záujmu – automobilová fotografia, fotografia interiérového dizajnu a reklamná | produktová a portrétna fotografia.

PREČO

Milujem pocit, keď sa môžem v niečom zdokonaľovať, pretože … robiť v živote niečo, čo človeka baví a napĺňa a navyše si tým zarábať na živobytie, je asi sen každého z nás. Prostredníctvom fotografie sa dokážem prezentovať a povedať okoliu, kto som a aký som. Vďaka fotografii dokážem ľuďom vyčariť úsmev na tvári a urobiť ich aspoň o kúsok šťastnejšími.

Neexistuje totiž krajší pocit, než vedomosť, že Vaše skutky majú význam – že to, čo robíte je správne.