Virtual Staging

Venujem sa profesionálnemu Virtual Stagingu | Som vstupenkou do sveta nekompromisnej a kvalitnej prezentácie Vášho podnikania.

 

Čo a prečo

Profesionálna interiérová a exteriérová fotografia dokáže prilákať nových hostí, obchodných partnerov, investorov, sponzorov a dokonca aj solventných záujemcov o kúpu či prenájom. Avšak v prípade nových developérskych projektov len odfotografovať prázdne miestnosti nepredstavuje ten finálny výsledok. Virtual Staging je proces, ktorým sa digitálne upravuje nehnuteľnosť, resp. konkrétny priestor tak, aby klient získal predstavu o tom, ako bude daný priestor vo finále vyzerať zariadený. To znamená pridávať do priestoru virtuálny nábytok, dekorácie a ďalšie detaily, aby sa vytvoril dojem dokonalého a pútavého interiéru.

Virtual Staging je často využívaný realitnými agentmi, developermi, majiteľmi nehnuteľností a dizajnérmi, ktorí chcú zlepšiť predajné možnosti svojich nehnuteľností, resp. priestorov. Predstavuje účinný a silný nástroj v rámci marketingu nehnuteľností, ako aj svojho vlastného portfólia a pomáha zlepšiť celkový dojem a atraktivitu priestoru, ako aj jej samotný predaj či prenájom.

Nerobte kompromisy

Virtual Staging je moderný spôsob prezentácie nehnuteľností pomocou digitálnej úpravy. Jedná o proces, pri ktorom sa do fotografií nehnuteľností pridáva virtuálny nábytok, dekorácie a ďalšie prvky, aby sa vytvoril dojem vkusne zariadeného a atraktívneho interiéru. Tento digitálny makeover môže zmeniť celkový vzhľad nehnuteľnosti a pomôcť potenciálnym kupcom alebo nájomcom lepšie si predstaviť, ako by vyzerala ich budúci domov alebo kancelária. Táto technika umožňuje realitným agentom, developerom a predajcom ukázať potenciálnym kupcom, ako by vyzerala nehnuteľnosť s vhodným nábytkom a aranžmánom. Výsledkom je lepší prvý dojem a tým pádom väčší záujem o danú nehnuteľnosť.

Hlavné výhody Virtual Stagingu
  • výrazne vyššia atraktivita nehnuteľnosti
  • výrazne nižšie náklady potrebné na zariadenie prázdneho priestoru
  • lepšia časová efektivita
Zabezpečím pre Vás
  • reprezentačný Virtual Staging
  • seriózny a presný prístup
  • expresné dodanie výstupu

Kontaktujte ma
EMAIL+421907397740