Svadby

Venujem sa svadobnej fotografii na úrovni | Vytvorím pre Vás jedinečný a nezabudnuteľný album z Vášho svadobného dňa

 

Svadobných fotografov je už dnes obrovské množstvo, no nie každý sa pýši dlhoročnými skúsenosťami, kvalitným výstupom a promptným prístupom. Samozrejme, každý fotograf má svoj osobitý štýl a preto je nesmierne dôležité, aby ste s mojou prácou boli na sto percent stotožnený – je to veľmi dôležitý faktor k tomu, aby naša spolupráca a Vaša spokojnosť boli bezproblémové.

Najdôležitejším prvkom Vášho svadobného dňa je emócia. Preto Vám garantujem hotový výstup do piatich, resp. desiatich pracovných dní – pretože prezerať si fotografie Vášho svadobného dňa za prítomnosti čerstvých pocitov a emócií je na nezaplatenie.


Môj balík fotenia svadobného dňa zahŕňa pobyt od príprav nevesty až do redovy vrátane s fotením portrétov vo svadobný deň. Existuje možnosť fotit portréty aj mimo svadobný deň za príplatok 55e/h, výhodou je však viac času a pokojnejšia atmosféra. Cenovka za takýto kompletný svadobný deň je stanovená na 620 Eur pri počte ľudí, resp. hostí do 100 a 670 Eur pri počte ľudí, resp. hostí do 150. Pri vyššom počte sa cenovka navyšuje na sumu 720 Eur.

Čo sa týka počtu fotiek, nemám stanovené finálne množstvo fotiek – pracujem na kvalitu, nie na kvantitu. Fotografie odovzdávam na ozdobnom USB kľúči, do piatich/desiatich pracovných dní. 

V rámci Prešova sú náklady na PHM v cene balíka. Mimo Prešov sa náklady na PHM účtujú vo výške 18e/100km. Pre akékoľvek otázky ma neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte ma
EMAIL+421907397740