Portréty

Vaša tvár je tým najautentickejším podpisom. Nezáleží na tom, či ste prezident, manažér alebo umelec, všetci sa prezentujeme portrétom, ktorý rozpráva náš vlastný príbeh.

 

Portrétna fotografia je veľmi široký pojem a každý klient má iné prianie. Preto je veľmi dôležitý osobný kontakt, aby som dokázal aspoň ako tak spoznať Vašu špecifickú osobnosť a vybrať Vám vhodný koncept fotenia portrétu. Portrétna fotografia má niekoľko základných kategórii:

Profilovka

Jedná sa o portrét zameraný na hlavu. Kľúčovým aspektom tohto portrétu je mimika tváre, pričom oblečenie, póza či pozadie nehraje primárnu úlohu. Tento typ portrétu je vhodný ako profilová fotka na sociálne siete alebo ako ilustračná fotka autora článku.

Business portrét

Business portrét je fotografia modela v jeho prirodzenom pracovnom prostredí – tým sa myslí prostredie, ktoré ho charakterizuje, resp. v ktorom pracuje. Majiteľa firmy fotím napríklad v jeho kancelárii alebo v inej lokalite jeho firmy, šéfkuchára v jeho kuchyni alebo reštaurácii a pod. Samozrejmosťou je aj využitie fotoštúdia s jednotným pozadím. Jedná sa o reprezentatívny typ portrétu.

Umelecký portrét

Ak si prajete vyjadriť Vašu osobnosť trochu odlišným spôsobom, než tým business, resp. korporátnym, tak pre Vás je určený umelecký portrét, ktorý nepozná kreatívne hranice čo sa týka typu svetla, farebnosti svetla, oblečenia, pózy, miesta fotenia a pod.


Každý dopyt je originálny a vyžaduje si individuálny prístup. Dokážem sa preto prispôsobiť Vaším predstavám a pre cenovú ponuku ma neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte ma
EMAIL+421907397740