Automotive

Venujem sa profesionálnej automobilovej fotografii od roku 2010 | Som vstupenkou do sveta nekompromisnej a kvalitnej prezentácie Vášho podnikania.

 

Automobilová fotografia je veľmi špecifický obor fotografie – môže slúžiť ako prezentačný materiál pre firmy zaoberajúce sa automotive tématikou s požiadavkou reklamnej fotografie, ako aj pre magazíny/portály a značky, ktoré vyžadujú skôr lifestylový typ fotografie. Mám to šťastie a spolupracoval som už s niekoľkými firmami v oblasti automotive – od showroomov rôznych značiek vozidiel, cez magazíny zaoberajúce sa upravenými autami až po magazíny s dokumentárnou a lifestylovou fotografiou z rôznych stretnutí a zrazov.

Fotografie sú primárne určené na propagáciu automobilových firiem, showroomov, automotive magazínov a pod. Moje služby využívajú predajcovia, výrobcovia, úpravcovia, tuneri a ďalší odborníci v automobilovom odvetví hlavne vtedy, ak chcú prezentovať seba a svoje podnikanie na najvyššej možnej úrovni.

Automobilovej fotografii sa venujem už viac ako 10 rokov – za tie roky som nafotil množstvo rôznych druhov automobilov a akcií – upravené autá, luxusné modely, športové vozidlá, reklamné fotografie s produktami okolo vývoja automobilov a prezentácie produktov spojených s autami. Sám vlastním upravené auto, vďaka ktorému dokážem prísť na iné myšlienky … Len tak sadnúť a ísť sa voziť bezcieľne, užiť si ten výkon a zvukový prejav. Pre mňa je to ten najlepší relax na svete.

Zabudnúť nesmiem ani na eventovú, dokumentárnu a lifestylovú automotive fotografiu. Za tie roky som prešiel desiatky tuningových zrazov a drift eventov na Slovensku, v Belgicku, v Poľsku a pod., kde sa snažím zachytávať tú neopakovateľnú atmosféru. Ukážky mojej dokumentárnej a lifestylovej tvorby nájdete na mojom facebook fanpagi EL | MO Automotive.

Nerobte kompromisy

Kvalitná vizuálna prezentácia je dôležitou investíciou s rýchlou návratnosťou a preto by sa na nej nemalo šetriť. Nie je tajomstvom, že prvý pohľad predáva a skúste si spomenúť, ako si Vás dokáže získať vizuál kvalitne spracovanej reklamy na nový model auta – to aby sa človek hneď zviezol.

Kombináciou vhodnej lokality, špecifického svetla a netradičného nápadu vznikajú reklamné fotografie, ktoré Vás odlíšia od konkurencie a prinesú nový a svieži pohľad na vec.

Zabezpečím pre Vás:
  • reprezentačné fotografie vyhotovované špecifickými postupmi na najvyššej možnej úrovni
  • seriózny a presný prístup
  • expresné dodanie výstupu

Vo svojej práci využívam špecifické postupy tvorby fotografií, vďaka ktorým sú výsledné fotografie na najvyššej možnej úrovni. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a z toho dôvodu pre zostavenie cenovej ponuky ma neváhajte kontaktovať. Ak požadujete najvyššiu možnú kvalitu prezentácie vlastného podnikania, ste na správnom mieste.


Každý nápad je originálny a vyžaduje individuálny prístup. Dokážem sa preto prispôsobiť Vaším predstavám a pre cenovú ponuku ma neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte ma
EMAIL+421907397740