Architektúra

Venujem sa profesionálnej fotografii dizajnových interiérov a exteriérov už viac ako 8 rokov | Som vstupenkou do sveta nekompromisnej a kvalitnej prezentácie Vášho podnikania.

 

Kto a prečo

Profesionálna interiérová a exteriérová fotografia dokáže prilákať nových hostí, obchodných partnerov, investorov, sponzorov a dokonca aj solventných záujemcov o kúpu či prenájom. Takáto fotografia je zárukou návratnosti investície do nej.

Fotografie sú primárne určené na propagáciu hotelov a rezortov, developerských projektov, podnikov, kancelárií či dizajnérskych firiem. Moje služby využívajú architekti, interiéroví dizajnéri, developeri a ďalší odborníci v odboroch architektúra a dizajn hlavne vtedy, ak chcú prezentovať seba a svoje podnikanie na najvyššej možnej úrovni.

Nerobte kompromisy

Kvalitná vizuálna prezentácia je dôležitou investíciou s rýchlou návratnosťou a preto by sa na nej nemalo šetriť. Spomeňte si, ako si vyberáte dovolenku či dizajn novej kuchyne – podľa štúdie Redfin sú služby a nehnuteľnosti prezentované online pomocou profesionálnych fotografií predávané výrazne rýchlejšie a za vyššiu cenu než tie, ktoré majú slabú, resp. priemernú prezentáciu. Životnosť fotografie je zvyčajne 3 až 5 rokov a závisí od frekvencie obnovovania interiéru a okolia.

Zabezpečím pre Vás
  • reprezentačné fotografie vyhotovované špecifickými postupmi na najvyššej možnej úrovni
  • seriózny a presný prístup
  • expresné dodanie výstupu

Vo svojej práci využívam špecifické postupy tvorby fotografií, vďaka ktorým sú výsledné fotografie na najvyššej možnej úrovni – sú charakterizované rovnými líniami, neprepálenými oknami a dôvernými farbami. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a z toho dôvodu pre zostavenie cenovej ponuky ma neváhajte kontaktovať. Ak požadujete najvyššiu možnú kvalitu prezentácie vlastného podnikania, ste na správnom mieste.


Kontaktujte ma
EMAIL+421907397740